Bildgalleri
Löparband / Gåband med display
Säljes
2 800 kr
Varubeskrivning
Skick: Mycket bra skick - som ny
Löpband med stor löpyta – perfekt för både nybörjare och erfarna löpare!
Uppdatera ditt hemmagym med Kayobas löpband. Designat för att hjälpa dig nå dina träningsmål, oavsett om du vill förbättra din kondition eller förbereda dig för nästa lopp. Med stor löpyta och 6 förprogrammerade träningsprogram blir löpningen både rolig och effektiv.
Träna oavsett väder
Under de mörka och kalla vintermånaderna, när det kan vara svårt att få till de dagliga promenaderna eller löppassen, erbjuder löpbandet en bekväm lösning. Träna hemma i egen takt – varför inte kombinera träningen med att titta på din favoritserie?
Hastighet upp till 18 km/h
Anpassningsbar träning för alla nivåer! Med en imponerande hastighet på upp till 18 km/h och en lutning på 0–15 % kan du enkelt skräddarsy din träning. Oavsett om du vill simulera en lugn promenad i parken eller ett utmanande pass i backe, har det här löpbandet vad som krävs.
Stor och fjädrad löpyta
Komfort möter prestanda på den generösa löpytan på 130x45 cm. Här finns gott om utrymme att ta ut stegen! Den fjädrade ytan minskar belastningen på dina leder, vilket gör att du kan träna längre och mer bekvämt.
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Annonsens metadata
Senast ändrad: 2026-09-16 kl. 19:20 ・ Annons-ID: 26153395