Bildgalleri
Louis Vuitton väskor
Säljes
Frakt från 69 kr + köpskydd 614 kr
Trygga affärer med Frakt med köpskydd
Efter leveransen har du 24 timmar på dig att inspektera varan. Om något är fel med den får du pengarna tillbaka
Varubeskrivning
Skick: Mycket bra skick - som ny
Varumärke: Louis Vuitton
Kön: Kvinna
Material: Läder
Rensar garderoben & säljer av allt som inte används men som jag hållit i länge då jag har svårt att säga hejdå. Samtliga väskor har använts medlätlek & tagits väl om hand så de är i mycket bra skick. Kvitto medföljer antingen från LV eller auktoriserad försäljare. Alla har microchip.
1. LV Pochette Metis Bicolour limited edition i fint skick med små tecken på hörnen. Kommer med kvitto från LV. Säljs för 20000kr..
2. LV Coussin PM kommer med kvitto från LV. Färgen har utgått. Mycket bra skick. 25000kr. (Butikspris 43000kr)
4. LV dauphine Wallet Chain i fint skick. Kommer med kvitto från Kaplans. Säljs för 12000kr. (Butikspris 23000).
5. LV Pochette Felicie Dune nyskick. Kommer med kvitto från LV. Säljs för 12500krkr. (Butikspris 15500kr)
6. LV Petit Sac Plat x Yayoi Kirama mycket bra skick. Kommer med kvitto från Vestiare Collective. Säljs för 15000kr. Andrahandsvärdet för denna är över 25000kr då den är en samlarväska.
7. LV On-The-Go MM i mycket fint skick. Kommer med kvitto från LV. Säljs för 19000kr. (Butikspris 30500kr).
Samtliga har även LV dustbag. Skickas spårbart inom 48h efter betalning eller kan hämtas i Sthlm .
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnnonsens metadata
Senast ändrad: 2026-07-24 kl. 09:42 ・ Annons-ID: 24570350