Bildgalleri
Tommy Hilfiger skjorta S svart dam bomull
Säljes
Frakt från 39 kr + köpskydd 39 kr
Trygga affärer med Frakt med köpskydd
Efter leveransen har du 24 timmar på dig att inspektera varan. Om något är fel med den får du pengarna tillbaka
Varubeskrivning
Skick: Mycket bra skick - som ny
Passform: Normal i storleken
Storlek: S
Varumärke: Tommy Hilfiger
Typ: Skjortor
Material: Bomull
Färg: Svart
Svart skjorta från Tommy Hilfiger i stl S, i bomull med stretch och normal passform. Knäppning med knappar fram och liten logga på bröstet.
Tommy Hilfiger svart bomullsstretch-skjorta – klassisk och tidlös
Snygg och elegant skjorta från Tommy Hilfiger i svart bomull med stretch som ger en bekväm och smickrande passform. Modellen har klassisk knäppning framtill och den ikoniska Tommy Hilfiger-flaggan diskret broderad på bröstet – en tidlös design som passar både till jobbet och mer uppklädda tillfällen.
Tommy Hilfigers bomullsskjortor med stretch har ett ordinarie nypris som vanligtvis ligger mellan cirka 800–1 200 kr, beroende på modell och butik.
Den här skjortan är ett utmärkt val för dig som uppskattar hög kvalitet, klassisk design och ett välkänt premiumvarumärke – till ett betydligt bättre pris än ny.
Färg: Svart
Material: Bomull med stretch
Detaljer: Knäppning framtill och broderad Tommy Hilfiger-logotyp på bröstet
Ett stilrent basplagg som aldrig går ur modet och som är enkelt att matcha med både jeans, byxor och kjol.
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnnonsens metadata
Senast ändrad: 2026-07-01 kl. 15:00 ・ Annons-ID: 24465669