Gå till annonsen

Du är här

Bil/Bilar/Peugeot/5008

Bildgalleri

(1/3)
Sorunda

Peugeot 5008

Modellår

2010

Miltal

25 000 mil

Växellåda

Manuell

Drivmedel

Diesel

Totalt pris

3 000 kr

Kontakta säljaren

Få mer information om bilen eller boka en testkörning.

Användbara länkar

Köp privat - tips för en trygg bilaffärSälj privat – praktiska tips och vägledningar7 dagars gratis bilförsäkring via Trygg-Hansa

Beskrivning

Bilen har varit avställd i 5 år och inte använts, den har inte rullat nåt på alla år sen den blev avställd. Den fungerade vid avställning. Nu är det säkert kortslutning i batteriet för det går inte att starta ens med booster. Har inte testat med startkablar iofs. Nu står den i vägen och den som hämtar den behöver ett bilsläp med vinsch. Hämtas denna helg  27 eller 28:e.

Specifikationer

Märke
Peugeot
Modell
5008
Modellår
2010
Biltyp
Kombi
Drivmedel
Diesel
Miltal
25 000 mil
Växellåda
Manuell
Drivhjul
Framhjulsdrift
Säten
5
Färg
Röd
Bilens plats
Sverige
Avgiftsklass
Personbil
Försäljningsform
Begagnad bil till salu

Utrustning

  • Sommardäck på fälg
  • Vinterdäck på fälg
  • 12V-uttag
  • Armstöd i mitten
  • Centrallås

Plats

14871 Sorunda
Informationscirkel
För att visa kartan måste du först acceptera marknadsföringscookies. Du kan behöva ladda om sidan efteråt.

Annonsinformation

Annons-ID

24297648

Uppdaterad

25 juni 2026, 15:04

Anmäl annons

Annonsen kan vara ofärdig. Fullständig information om försäljningen och upplysningar i enlighet med upplysningsplikten kan fås direkt från säljaren.

Peugeot
Peugeot 5008-Serie
Peugeot 5008-Serie 5008