Bildgalleri
Casio damklocka rektangulär tvåfärgad Kvinna
Säljes
Frakt från 39 kr + köpskydd 33 kr
Trygga affärer med Frakt med köpskydd
Efter leverans har du 24 timmar på dig att kontrollera varan. Om något är fel med varan får du tillbaka dina pengar.
Varubeskrivning
Skick: Bra skick - varsamt använd
Varumärke: Casio
Kön: Kvinna
Säljer en Casio-klocka i tvåfärgad design (silver och guld) som jag köpte från Zalando för två år sedan.
Klockan fungerar felfritt och är i gott skick. Det finns endast två mindre märken på klockan, vilket syns på bilderna. Armbandet är cirka 19-20 cm långt, men jag är inte helt säker på det exakta måttet.
Originalasken finns tyvärr inte kvar, men jag kommer att packa klockan mycket noggrant inför frakt. Batteriet fungerar som det ska.
Hör gärna av dig om du har några frågor!
Ett Casio armbandsur med ett rektangulärt silverfärgat urtavla och en tvåfärgad länk i silver och guld. Klockan har ett kvartsurverk och är vattentålig. Baksidan av boetten är märkt med "CASIO 1330 LTP-1234P ST. STEEL BACK WATER RESISTANT JAPAN MOVT DY CASED IN CHINA". Länken har en viklås med Casio-logotypen.
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnnonsens metadata
Senast ändrad: 2026-06-21 kl. 23:27 ・ Annons-ID: 24176940