Bildgalleri
Futech Multicross 3D Compact linjelaser monterad på ett justerbart väggfäste
Säljes
Frakt från 69 kr + köpskydd 93 kr
Trygga affärer med Frakt med köpskydd
Efter leveransen har du 24 timmar på dig att inspektera varan. Om något är fel med den får du pengarna tillbaka
Skapa ett paket
Köp fler varor från säljaren och betala bara för frakten en gång.
Varubeskrivning
Skick: Bra skick - varsamt använd
Självnivellering (Standardläge): Vrid transportlåset (pendellåset) till läget "ON" / "Unlock". Lasern justerar sig då automatiskt och projicerar raka linjer så länge lutningen inte överstiger cirka 3–4°. Om underlaget lutar för mycket blinkar linjerna och enheten piper.
Låst läge (Manuella vinklar): Om du vill projicera linjer i en specifik vinkel (t.ex. för trappor), behåll pendellåset i läget "Lock" / "OFF". Håll sedan strömknappen (märkt H/V eller Power) intryckt i cirka 3 sekunder. Linjerna blinkar då var tionde sekund för att påminna om att de inte är i våg.
Strömmatning & Laddning: Verktyget drivs av ett uppladdningsbart litiumjonbatteri. Du kan ladda det via USB-C-porten på lasern eller direkt på batteriet, och det går utmärkt att använda lasern samtidigt som den
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Annonsens metadata
Senast ändrad: 2026-07-26 kl. 20:47 ・ Annons-ID: 23526495