Bildgalleri
Tokina objektivväska – Bra begagnat skick – 8,5cm x 12,5cm
Säljes
Frakt från 69 kr + köpskydd 25 kr
Trygga affärer med Frakt med köpskydd
Varan skickas till dig. Du har 24 timmar på dig att kontrollera varan innan pengarna överförs till säljaren.
Varubeskrivning
Skick: Bra skick - varsamt använd
Typ: Övrig fotoutrustning
Till salu är en Tokina-objektivväska i bra begagnat skick. Väskan visar endast mindre bruksspår från användning genom åren och är stadig samt fullt fungerande.
Den invändiga diametern är cirka 8,5 cm och höjden cirka 12,5 cm, vilket gör den lämplig för mellanstora objektiv eller kompakta teleobjektiv. Ett praktiskt och skyddande tillbehör för säker förvaring och transport av din utrustning. Jag har även flera andra objektivväskor till salu i separata annonser, så kika gärna på dem om du söker fler storlekar eller modeller.
Observera att köpet endast omfattar de föremål som tydligt beskrivs i annonsen och visas på bilderna. Eventuella tillbehör eller andra delar ingår endast om detta uttryckligen anges. Returer accepteras i enlighet med plattformens regler, men returfrakten bekostas av köparen.
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnnonsens metadata
Senast ändrad: 26.2.2026 kl. 23:19 ・ Annons-ID: 21126302