Bildgalleri
Lowrance SonarHub Marin elektronikenhet
Säljes
Frakt från 19,50 kr + köpskydd 93 kr. Fraktkostnaden är ett erbjudande och kostar vanligtvis 39 kr.
Trygga affärer med Frakt med köpskydd
Varan skickas till dig. Du har 24 timmar på dig att kontrollera varan innan pengarna överförs till säljaren.
Varubeskrivning
Skick: Bra skick - varsamt använd
SonarHub™-modulen är en kompakt universallösning som ger kompatibla displayer för ekolod/sjökortsplottrar från Lowrances klassledande StructureScan® HD- och CHIRP-ekolodsfunktioner.
Universella nätverkslösningar med plug-and-play och anslutning till de senaste ekolodslösningarna från Lowrance - inklusive StructureScan® HD, CHIRP och SpotlightScan™ - gör det lättare än någonsin att hitta produktiva fiskeområden. Givarna säljs separat.
Kompakt, universell ekolodsmodul som ger tillgång till StructureScan® HD- och CHIRP-ekolodsteknik
CHIRP-ekolod med AIRMAR® TM150M-givare ger extremt effektiv pulsgeneration och bättre målupplösning och störningsdämpning, samt bred räckvidd för perfekt visning och identifiering av fiskstim.
StructureScan® HD erbjuder sidoskanning med klassledande räckvidd och upplösning, plus DownScan Imaging™ som ger en kristallklar, närmast fotografisk vy av det som finns under båten.
Andra givare som kan väljas är bl.a. den enkanaliga CHIRP-givaren AIRMAR® TM150M och befintliga StructureScan HD-givare.
Kompatibel med den HELT NYA framåt- och rundskannande ekolodsgivaren SpotlightScan™.*
Plug-and-play-kompatibilitet med Lowrances ekolod/sjökortsplottrar av modell HDS Gen1 (exklusive SpotlightScan™- och CHIRP-ekolod), HDS Gen2 och Gen2 Touch.
Tre inbyggda Ethernet-portar ger snabb och smidig nätverksanslutning utan behov av en extra modul för Ethernet-nätverk.
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnnonsens metadata
Senast ändrad: 1.2.2026 kl. 08:33 ・ Annons-ID: 20540104