Bildgalleri
Sista chansen! Oanvänt Levy's Leathers gitarrband i läder Unikt rock / metal
Säljes
300 kr
Varubeskrivning
Skick: Nytt skick - helt ny
Typ av gitarr: Gitarrtillbehör
Säljer ett riktigt coolt och helt oanvänt axelband / gitarrband i högkvalitativt äkta skinn/läder från välkända Levy's Leathers! Bandet har ett unikt och kaxigt motiv med tryckta kulhål och blod – perfekt för dig som spelar hårdrock, metal eller bara vill sticka ut på scenen.
Bandet köptes för ett antal år sedan på anrika musikaffären Jam i Stockholm och har sedan dess bara blivit liggande, så det är i absolut nyskick och helt fräscht. Passar lika bra till elgitarr, akustisk gitarr som till elbas.
Specifikationer:
• Märke: Levy's Leathers
• Material: Äkta skinn / läder
• Skick: Helt nytt och oanvänt
• Motiv: Kulhål med blodstänk
📍 Hämtning & Frakt:
Hämtas i Solna. Eftersom bandet är smidigt skickar jag det mer än gärna med Blockets frakt med köpskydd för en snabb och trygg affär!
💡 FYNDTIPS: Stor utrensning pågår just nu! Jag har massor av andra annonser ute på min profil med allt från inredning till rock-tishor (bl.a Metallica, diverse Metal, The Rolling Stones och Beatles). Kika gärna runt – jag samfraktar självklart och fixar en bra mängdrabatt om du hittar fler saker du vill ha!
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Annonsens metadata
Senast ändrad: 2026-10-10 kl. 18:52 ・ Annons-ID: 20522474