Bildgalleri
Blandat nya damkläder kavajer, kofta & Byxor
Säljes
185 kr
Varubeskrivning
Skick: Nytt skick - helt ny
Storlek: L
Färg: Svart
Jag rensar garderoben och säljer många fina plagg som knappt eller aldrig använts. För mig handlar det om att tänka mer hållbart – och för dig är det en chans att hitta kläder i jättebra skick till ett bra pris.
Blandat nya damkläde. Allt är nytt och kommer från rök och djurfritt hem. Flera bilder kan skickas vid önskan.
- Slim Factor svart kofta, storlek 1X
Snygg lång svart kofta från Slim Factor med tunna vita horisontella ränder. Öppen framtill och tillverkad i ett lätt stickat material som ger en avslappnad look. Perfekt att slänga över en t-shirt eller topp för extra stil.
Den har storlek 1X och är helt nytt.
Priset: 185kr
- Bok Bok vita byxor, storlek 42
Eleganta vita byxor med pressveck och en stilren design. Perfekta för en sofistikerad look.
Priset: 185kr
- Bik Bok beige kavaj, storlek M
Beige kavaj med en knappslå från Bik Bok. Perfekt för en stilren och sofistikerad look.
Priset: 205kr
- Gianni bini beige skjortklänning, storlek L
Beige skjortklänning med lång ärm och knäppning framtill. Klänningen har en klassisk krage och ett avtagbart band i midjan för att framhäva figuren. Perfekt för både vardag och fest. Den är helt ny och passar storlek M/L
Priset: 185kr
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnnonsens metadata
Senast ändrad: 24.1.2026 kl. 10:45 ・ Annons-ID: 20348681