Bildgalleri
MAM 2 in 1 Electrisk & Manual Bröst Pump
Säljes
Frakt från 39 kr + köpskydd 53 kr
Trygga affärer med Frakt med köpskydd
Varan skickas till dig. Du har 24 timmar på dig att kontrollera varan innan pengarna överförs till säljaren.
Varubeskrivning
Skick: Bra skick - varsamt använd
MAM 2 in 1 Electric & Manual Breast Pump är en praktiskt 2-i-1 bröstpump från MAM. Bröstpumpen går att använda både som elektrisk och manuell pump.
Den elektriska pumpen har två lägen – stimulering och pumpläge. Vakuumstyrkan justeras i nio steg. Den elektriska pumpen har ett uppladdningsbart batteri som håller upp till 5 timmar. Tratten är utformad för att passa alla bröststorlekar, den är ergonomisk och har ett mjukt, avtagbart silikonskydd för att ge bästa möjliga komfort.Bröstpumpen är kompatibel med alla MAM-nappflaskor. Två förvaringsburkar från MAM ingår.
(OBS! Allt har steriliserats efter varje användning!) i mycket bra skick säljes från ett djur och rökfritt hem. Använd ett fåtal gånger. Nypris 1539kr hos Meds.se.
- MAM 2 in 1 Electric & Manual Breast Pump
- 2 extra flaskor (totalt 4 st, jag har gjort större hål på vissa för att få vätskan att rinna snabbare)
- 2 extra flaskor (ej MAM)
- MAM amningsnapp
- Medela amningsnapp
- Medela bröstmjölksflaska
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnnonsens metadata
Senast ändrad: 25.10.2025 kl. 08:00 ・ Annons-ID: 18276630