Riddermark Bil - Slagsta
Riddermark Bil i Slagsta
Välkommen till en stor bilhall där golvytan är lika stor som Friends Arenas gräsyta. Vi hanterar alla typer av inbyten, men vi kan även köpa in din bil utan att du behöver köpa en bil hos oss. Vi möjliggör även för kunder att köpa en bil på distans och hämta den på någon av våra anläggningar eller få bilen levererad med transport hem till dig. Självklart erbjuder vi bra finansieringslösningar. Mer information om vad vi kan göra för dig hittar du på vår hemsida www.riddermarkbil.se Riddermark Bil AB är en tillväxtresa i sig. Företaget har varit verksamt sedan 2007 och är idag Stor-Stockholms största begagnat handlare med 7 försäljningsanläggningar i Stockholm och 1 i Östersund. Vi säljer 12.000bilar/år och är ca 100 anställda fördelat på ca hälften av personalen i säljande befattningar och hälften som ledare, inköpare eller support funktioner såsom biltestare, bilrekondare, verkstadspersonal eller business support funktioner. Varmt välkommen till vår butik i Slagsta Fågelviksvägen 9 (Fittja backe) KONTAKTUPPGIFTER: Alexander Rhawi 070 848 33 10 Alexander.rhawi@riddermarkbil.se Cristian Oskarsson 073 502 08 61 Cristian.Oskarsson@riddermarkbil.se Mattias Halef 070 213 07 10 Mattias.Halef@riddermarkbil.se Isa Danial 073 507 37 93 Isa.danial@riddermarkbil.se Johan Söderberg 070 341 20 43 Johan.soderberg@riddermarkbil.se Kevin Lindblom 070 698 89 73 Kevin.lindblom@riddermarkbil.se Amir Hafez 073 506 59 85 Amir.Hafez@riddermarkbil.se Patricia Wilhelmsson 070 248 99 34 Patricia.wilhelmsson@riddermarkbil.se Nikola Milovanovic 073 532 73 89 Nikola.milovanovic@riddermarkbil.se Patrik Evers 076 306 80 03 Patrik.evers@riddermarkbil.se Shiva Azadi 073 534 21 64 Shiva.azadi@riddermarkbil.se Nirar Yosefe 070 660 17 39 Nirar.yosefe@riddermarkbil.se
Annonser i butiken
251 annonser
120  av totalt 251 annonser
Föregående sida