Riddermark Bil - Slagsta
Riddermark Bil i Slagsta
********************************************************* Öppettider: Mån-Fre 09:00 - 19:00 Lör 10:00 - 18:00 Sön 10:00 - 16:00 OBS! Detta gäller på alla våra anläggningar. ********************************************************* Välkommen till en stor bilhall där golvytan är lika stor som Friends Arenas gräsyta. Vi hanterar alla typer av inbyten, men vi kan även köpa in din bil utan att du behöver köpa en bil hos oss. Vi möjliggör även för kunder att köpa en bil på distans och hämta den på någon av våra anläggningar eller få bilen levererad med transport hem till dig. Självklart erbjuder vi bra finansieringslösningar. Mer information om vad vi kan göra för dig hittar du på vår hemsida www.riddermarkbil.se Riddermark Bil AB är en tillväxtresa i sig. Företaget har varit verksamt sedan 2007 och är idag Stor-Stockholms största begagnat handlare. Vi säljer 22.000bilar/år och är ca 190 anställda fördelat på ca hälften av personalen i säljande befattningar och hälften som ledare, inköpare eller support funktioner såsom biltestare, bilrekondare, verkstadspersonal eller business support funktioner. Varmt välkommen till vår butik i Slagsta Fågelviksvägen 9 (Fittja backe) KONTAKTUPPGIFTER: Cristian Oskarsson 073 502 08 61 Cristian.Oskarsson@riddermarkbil.se Adam Olsson 070 698 89 73 Adam.olsson@riddermarkbil.se Mattias Halef 070 213 07 10 Mattias.Halef@riddermarkbil.se Gustav Heynes 079 067 05 92 Gustav.Heynes@riddermarkbil.se Isa Danial 073 507 37 93 Isa.danial@riddermarkbil.se Johan Söderberg 070 341 20 43 Johan.soderberg@riddermarkbil.se Kostas Galaktios 073-529 47 43 konstantinos.galaktios@riddermarkbil.se Nikola Milovanovic 073 532 73 89 Nikola.milovanovic@riddermarkbil.se
Annonser i butiken
3 annonser
Schibsted logo
Blocket är en del av Schibsted.
Schibsted ansvarar för hanteringen av din data på den här webbplatsen.Läs mer