Riddermark Bil Länna
-
Välkommen till en bilhandlare som utgår ifrån dig som kund. Vi erbjuder dig att köpa en riktigt bra bil som är noga testad och genomgången. Dessutom får du köpa bilen till ett mycket konkurrenskraftigt pris. Vi hanterar alla typer av inbyten, men vi kan även köpa in din bil utan att du behöver köpa en bil hos oss. Vi möjliggör även för kunder att köpa en bil på distans och hämta den på någon av våra anläggningar eller få bilen levererad med transport hem till dig. Självklart erbjuder vi bra finansieringslösningar. Mer information om vad vi kan göra för dig hittar du på vår hemsida www.riddermarkbil.se Riddermark Bil AB är en tillväxtresa i sig. Företaget har varit verksamt sedan 2007 och är idag Stor-Stockholms största begagnat handlare med 10 försäljningsanläggningar i Stockholm. Vi säljer 13.000bilar/år och är ca 105 anställda fördelat på ca hälften av personalen i säljande befattningar och hälften som ledare, inköpare eller support funktioner såsom biltestare, bilrekondare, verkstadspersonal eller business support funktioner. Varmt välkommen till vår butik i Länna mittemot Willys, Max och Statoil. Butik: 08-360 826 Säljare: Jesper Pettersson Driftledare 072-526 37 77 jesper.pettersson@riddermarkbil.se Volkan Kizil Försäljning 073-504 17 06 volkan.kizil@riddermarkbil.se Naim Belek Försäljning 073-509 84 70 naim.belek@riddermarkbil.se Oliver Cautellier Försäljning 073-546 23 17 oliver.cautellier@riddermarkbil.se Ammar Al-Dallal Försäljning 076-696 57 39 ammar.aldallal@riddermarkbil.se Irma Trbovic Försäljning 070-240 10 21 irma.trbovic@riddermarkbil.se Anders Jacob Försäljning 076-696 96 51 anders.jacob@riddermarkbil.se
Annonser i butiken
108 annonser
140  av totalt 108 annonser
Schibsted logo
Blocket är en del av Schibsted.
Schibsted ansvarar för hanteringen av din data på den här webbplatsen.Läs mer