Riddermark Bil Länna
Riddermark Bil i Länna
********************************************************* Öppettider: Mån-Fre 09:00 - 19:00 Lör 10:00 - 18:00 Sön 10:00 - 16:00 OBS! Detta gäller på alla våra anläggningar. ********************************************************* Välkommen till en bilhandlare som utgår ifrån dig som kund. Vi erbjuder dig att köpa en riktigt bra bil som är noga testad och genomgången. Dessutom får du köpa bilen till ett mycket konkurrenskraftigt pris. Vi hanterar alla typer av inbyten, men vi kan även köpa in din bil utan att du behöver köpa en bil hos oss. Vi möjliggör även för kunder att köpa en bil på distans och hämta den på någon av våra anläggningar eller få bilen levererad med transport hem till dig. Självklart erbjuder vi bra finansieringslösningar. Mer information om vad vi kan göra för dig hittar du på vår hemsida www.riddermarkbil.se Vi på Riddermark Bil har specialicerat oss på svensksålda bilar som inte gått mer än 17 000 mil och som är yngre än 10 år gamla. Företaget har varit verksamt sedan 2007 och är idag landets största begagnat handlare med 10 försäljningsanläggningar i Sverige. Våra ledord trygghet, ärlighet, ansvar, respekt och engagemang skapar vår kultur. Det gör att du kan känna dig trygg när du köper begagnad bil hos oss. Vi vill alltid göra det lilla extra för våra kunder, och tänker gärna utanför boxen. Vi älskar helt enkelt att utvecklas efter era önskemål. Varmt välkommen till vår butik i Länna mittemot Willys, Max och OKQ8. Butik: 08-572 142 39 Sebastian Åkerlund Driftledare sebastian.akerlund@riddermarkbil.se Cristian Oskarsson Försäljningschef Cristian.Oskarsson@riddermarkbil.se Adam Olsson 070 698 89 73 Adam.olsson@riddermarkbil.se Naim Belek 073 509 84 70 Naim Belek@riddermarkbil.se Isa Danial 073 507 37 93 Isa.danial@riddermarkbil.se Johan Söderberg 070 341 20 43 Johan.soderberg@riddermarkbil.se Armin Rohani 073 866 99 31 Armin.rohani@riddermarkbil.se Emin Nikocevic 072 147 46 92 Emin.nikocevic@riddermarkbil.se
Annonser i butiken
193 annonser
140  av totalt 193 annonser
Schibsted logo
Blocket är en del av Schibsted.
Schibsted ansvarar för hanteringen av din data på den här webbplatsen.Läs mer