Riddermark Bil AB Arlanda
Riddermark Bil, Sveriges största märkesoberoende bilfirma! Nu i samarbete med CarNext!
********************************************************* Öppettider: Mån-Fre 09:00 - 19:00 Lör-Sön 10:00 - 16:00 OBS! Detta gäller på alla våra anläggningar. ********************************************************* Välkommen till Riddermark Bil / CarNext i Arlanda med adress Maskingatan 8A, 195 60 Arlandastad. Här har vi upp mot 200 leveransklara bilar till salu. Hos oss hittar du tidigare leasade bilar från Leaseplan. Vi har marknadens bästa begagnade bilar, nästan nya, endast en tidigare brukare, alltid full servade och till fasta konkurrenskraftiga priser! Hittar du inte den bil du söker i vårt lager, så hjälper vi dig att söka fram den åt dig. Har du inte möjlighet att komma under våra ordinarie öppettider går det bra att ringa och boka tid för visning under övrig tid. Vill du finansiera bilen genom avbetalning eller leasing så samarbetar vi med flera olika banker som erbjuder förmånliga finansieringsförslag. Vi genomför ett stort och utförligt test enligt 50 punkter på varje bil innan den kommer ut till försäljning, detta gör att du kan lita på att våra bilar är i bra skick. Swish Hos oss på Riddermark Bil kan du nu även betala med Swish. Om du inte har Swish kan du vända dig till din bank för mer information och instruktioner om hur du laddar ner och använder appen. **Eftersom vi har väldigt korta lagertider på våra bilar rekommenderar vi våra kunder att ringa för att kontrollera att fordonet finns kvar innan ni åker till oss.** Kontaktuppgifter Anläggningen: 08-591 122 30 Säljare: Dennis Gül 070-663 39 45 dennis.gul@riddermarkbil.se Tobias Issabhay 070-384 04 03 tobias.issabhay@riddermarkbil.se Emrik Bergman 070-551 22 74 emrik.bergman@riddermarkbil.se Osman Uygur 073-532 91 47 osman.uygur@riddermarkbil.se Axel Wikström 073-537 08 55 axel.wikstrom@riddermarkbil.se Kostas Galaktios 073-529 47 43 kostas.galaktios@riddermarkbil.se Alex Adwani 070-228 99 75 alex.adwani@riddermarkbil.se Försäljningschef Lanå Dawd 070-240 7447 lana.dawd@riddermarkbil.se Driftledare Vendela Arvidsson 070-314 88 01 vendela.arvidsson@riddermarkbil.se
Annonser i butiken
214 annonser
120  av totalt 214 annonser
Föregående sida