Din privata oas vid havet
422 500 EUR
Bekvämligheter
Pool
Uteplats
Beskrivning
Med sina 90 m² boyta, tre sovrum och två badrum är denna takvåning ett hem som förenar elegans med hemtrevnad. Här möts du av en interiör som är lika praktisk som inbjudande, och där varje kvadratmeter har en mening.
Den 32 m² stora terrassen är perfekt för lugna morgnar och måltider i kvällssolen, medan den privata takterrassen på hela 75 m² erbjuder en plats där drömmar tar form. Här kan du skapa din egen oas med solsängar, loungemöbler och grill – allt ackompanjerat av den unika utsikten över golfbanan och Mar Menors spegelblanka vatten.
Bostaden är helt färdigställd och redo för inflyttning, komplett med möbler, vitvaror, luftkonditionering, elektriska persienner samt badrum med eleganta duschväggar. Här bor du i ett exklusivt nybyggt område i Los Alcázares, bara minuter från stranden, stadens liv och regionens alla bekvämligheter. En plats där Medelhavets rytm blir en del av din vardag och där varje dag känns lite som semester.
Välkommen att kontakta oss för mer information eller för att boka en visning. Vi genomför självklart digitala visningar om du inte har möjlighet att vara på plats.
Inlagd 14 september 14:57 i Utland
Säljes av:
Johan Sandberg
Företag
HusmanHagberg Alicante/Torrevieja
Säljes av:
Johan Sandberg
(Företag)
HusmanHagberg Alicante/Torrevieja
HusmanHagberg Alicante/Torrevieja

Drömmer du om ett liv och ett boende i soliga Spanien? Välkommen till oss.
HusmanHagberg har funnits i Sverige sedan 1997 och vår passion är att hjälpa människor att göra bra bostadsaffärer. Berätta för oss vad du längtar efter så hjälper vi dig att hitta rätt bostad. När det är dags för affär bistår vi även med det ekonomiska och juridiska. Som kund hos oss ska du alltid känna dig nöjd och trygg. Du hittar oss på vårt kontor i La Zenia eller Los Alcázares.
Välkommen till HusmanHagberg Costa Blanca Syd/Costa Calida.
Mer information hittar du på https://spanien.husmanhagberg.se/sv/kontor/costablanca/torrevieja
