Gå direkt till innehållet
Inlagd: 20 mars 17:54

NYA ryggsäckar Fjällräven, Osprey, Black Diamond, Gregory mm

220 kr
Beskrivning
Har många nya ryggsäckar till salu. Alla är oanvända och med lapparna kvar. Kan skickas med PostNord (66 kr för 1 kg, 99 kr för 2 kg) eller Blocketpaket (130 kr för upp till 3 kg). Avhämtning i Växjö eller området är också möjlig. Säg till om du vill få fler bilder. 1. Fjällräven Abisko W 65L Dam. Färgen är "Redwood" (bild 3) https://www.fjallraven.com/se/sv-se/vaskor-utrustning/ryggsackar-vaskor/vandringsryggsackar/abisko-65-w 1880 kr 2. Evoc Explorer Pro 26L cykelryggsäck. Färgen är "Heather Light Olive/Heather Slate" 990 kr (Nypris 1800 kr) 3. Mammut Lithium Speed 15L. Färgen är "graphite-sprout" 550 kr 4. Exped Cascade 25 vattentät ryggsäck, svart Pris: 800 kr 5. Black Diamond Speed 40 S/M. Färgen är "graphite" https://eu.blackdiamondequipment.com/en_SE/speed-40-pack-BD681177_cfg.html 850 kr 6. Black Diamond Street Creek 20L. Färgen är "astral blue" 350 kr 7. Black Diamond Street Creek 20L. Färgen är "walnut" (bild 6) 300 kr 8. Exped Stowaway Duffle 20. Färgen är "Lichen Green" https://www.exxpozed.com/exped-stowaway-duffle-20 220 kr 9. Vaude Amir 21L. Färgen är "dark sulphur" https://www.hardloop.de/artikel/9940-vaude-amir-rucksack 350 kr 10. Gregory Proxy 65 Women's. Finns i "Antigua green" och "Mystic Grey" https://www.outnorth.se/gregory/proxy-65 750 kr 11. Gregory Praxus 65. Färgen är "Pixel black" https://www.wiggle.co.uk/gregory-praxus-65-backpack 750 kr 12. Gregory Proxy 45 Women's. Färgen är "Mystic Grey" https://eu.gregorypacks.com/se-en/proxy-45--mystic-grey/104085-1585.html 650 kr 13. Marmot V10 Daypack 24L. Färgen är "estate blue/total eclipse" https://www.addnature.com/marmot-v10-daypack-24l-M786572.html 420 kr 14. Osprey Transporter Global Carry-On 38 Bag. Färgen är "Ruffian Red". 500 kr 15. Osprey Lumina 60 Women's S. Färgen är "Cyan Silver". https://www.addnature.com/osprey-lumina-60-backpack-dam-M523036.html 1300 kr 16. Osprey Daylite 13L, bara 460 g. Färgen är "Camping printchestnut tan". https://www.absolute-snow.co.uk/V/Osprey_Daylite_Daypack_13L_Camping_Print_Chestnut_Tan-(271341) 350 kr 17. Osprey Ozone Duplex 60 Women's / Dam. "Buoyant Blue" (bild 4) Pris: 600 kr (nypris ca 2000) 18. Osprey Aphelia 26 Women's. "Salmon Pink" (bild 5) 400 kr 19. Osprey Transporter Panel Loader 20L. "Deep Water Blue". 450 kr 20. Jack Wolfskin Kalari Trail 36 Pack Recco. Svart. https://www.outnorth.se/jack-wolfskin/kalari-trail-36-pack#Black 650 kr 21. Deuter Freerider 24 SL damskidryggsäck . Färgen är "maron" https://www.bike24.com/p2343502.html 500 kr 22. Edelrid Gear Bag Dry Bag 75L vattentät transportväska med rullstängning 450 kr 23. Klättermusen Glitner Duffelbag 30L. Färgen är "brush green-raven" 600 kr 24. Fjällräven Abisko W 55L Dam i blått. 1800 kr
Säljes av
Ryggsäckar
Verifierad av Blocket
Den här säljaren har verifierat sin identitet med BankID.
Verifierad av Blocket
Trygg affär
Gör affären tryggare med hjälp av våra betal- och avtalstjänster. De ger säkrare köp för både säljare och köpare. Ska du skicka pengar eller varor? Testa Blocketpaketet - Då identifierar sig både säljare och köpare med BankID. Tryggt för båda parter!

Andra har även tittat på

Schibsted logo
Blocket är en del av Schibsted.
Schibsted ansvarar för hanteringen av din data på den här webbplatsen.Läs mer