Inlagd: 15 okt. 12:41

Sidebord i Teak från 60talet på Nätauktion

1 000 kr
Skänk i teak - Vintage - 1900-tal Säljs just nu på våra nätauktioner se vår hemsida www.jabab.se för mer info Bruksslitage så som repor, fläckar och skavmärken. Se bilder. Höjd: 73 cm Bredd: 170 cm Djup: 42 cm
Säljes av
Jämtlands Auktionbyrå AB
Jämtlands Auktionbyrå ABBesök vår butikssidawww.jabab.se
Var försiktig med att överföra pengar till privatpersoner. Använd istället Blocketpaketet när pengar och varor ska skickas. Med Blocketpaketet identifierar sig både köpare och säljare med BankID och betalningen går via vår betalpartner Rocker. Tryggt för båda parter!
Jämtlands Auktionbyrå AB
Mer information hittar du på http://www.jabab.se

Fler annonser från Jämtlands Auktionbyrå AB

Schibsted logo
Blocket är en del av Schibsted.
Schibsted ansvarar för hanteringen av din data på den här webbplatsen.Läs mer