Inlagd: i tisdags 07:41

Matsalsmöbel i furu bord & stolar Nätauktion

Matsalsmöbel i furu - Bord med iläggsskiva & 6 st. stolar. Säljs just nu på våra Nätauktioner se vår hemsida www.jabab.se för mer info. Bruksslitage så som träskador, skavmärken och fläckar. Se bilder. Bord Höjd: 73 cm Bredd: 108/148 cm Djup: 108 cm Stolar Höjd: 95 cm Bredd: 40 cm Djup: 42 cm Sitthöjd: 45 cm
Säljes av
Jämtlands Auktionbyrå AB
Jämtlands Auktionbyrå ABBesök vår butikssidawww.jabab.se
Jämtlands Auktionbyrå AB
Mer information hittar du på http://www.jabab.se

Fler annonser från Jämtlands Auktionbyrå AB