Inlagd: i tisdags 07:39

Chiffonje i furu 1800-tal på Nätauktion

100 kr
Chiffonje i furu från 1800-talet. Säljs just nu på våra nätauktioner se vår hemsida www.jabab.se för mer info. Front med fyra lådor samt fällbar klaff. Klaffen har ingen låsanordning. Flertalet lådor bakom klaff. Bruksslitage så som repor, fläckar och skavmärken. Se bilder. Höjd: 139 cm Bredd: 112 cm Djup: 45 cm
Säljes av
Jämtlands Auktionbyrå AB
Jämtlands Auktionbyrå ABBesök vår butikssidawww.jabab.se
Jämtlands Auktionbyrå AB
Mer information hittar du på http://www.jabab.se

Fler annonser från Jämtlands Auktionbyrå AB