Inlagd: i tisdags 07:40

Antikt Skåp på ben 1700 tal på Nätauktion

Antikt Skåp på ben med Skuren trädekor från 1700-talet. Säljs just nu på våra Nätauktioner se vår hemsida www.jabab.se för mer info. Skåpet har ett nyare lås, en nyckel medföljer. åldersrelaterat slitage så som sprickor och träskador samt fläckar. Se bilder Benen till skåpet kan va av senare tid. Höjd: 125 cm Bredd: 122 cm Djup: 39 cm
Säljes av
Jämtlands Auktionbyrå AB
Jämtlands Auktionbyrå ABBesök vår butikssidawww.jabab.se
Jämtlands Auktionbyrå AB
Mer information hittar du på http://www.jabab.se

Fler annonser från Jämtlands Auktionbyrå AB