Gå direkt till innehållet
Inlagd: i torsdags 14:25

Kontor, garage och verkstadsbyggnad

Fakta
Area
50
Gatuadress
Företagsvägen 23837 Oxie / Malmö
Beskrivning
Säljer nu vår gamla byggnad med kontor och verkstad. Carport för truck, lastbil m.m. Utvändigt mått: 12x15meter. Inredning. 2st kontorsrum, toalett och dusch, Pentry samt lunchrum. 1st 40' container begagnad. (inte den som står i byggnaden idag. Skall stå kvar. Byggnaden består av 2st stålbodar samt en 40' container. Byggnaden är klädd med träfasad. Takstolar med plåtpanna tak. Enkelt att demontera och flytta. Pris: 160.000:- exkl. moms. Demontage och transport ingår ej. Kontakta Dick Sjöland för mer information. dick@containerpoolen.se
Säljes av
Containerpoolen i Sverige AB
Containerpoolen i Sverige ABBesök vår butikssidawww.containerpoolen.se
Trygg affär
Betala aldrig i förskott och skicka aldrig varan innan du fått betalt
Containerpoolen i Sverige AB
Lokal kontakt information: Helsingborg, Tel: 042-377470 Månstorpsvägen 100A, 26550 Nyvång Försäljning: Kent@containerpoolen.se, Philip@containerpoolen.se Uthyrning: Christer@containerpoolen.se Oxie (Malmö), Tel: 040-238850. Företagsvägen 6 23837 Oxie Försäljning / Uthyrning: Magnus@containerpoolen.se Jönköping, Tel: 036-162400 Mogölsvägen 7 55593 Jönköping Försäljning / Uthyrning: Johan@containerpoolen.se Nykvarn (Södertälje), Tel: 08-6110025 Norra gärdet 10 15533 Nykvarn Försäljning / Uthyrning: Cilla@containerpoolen.se
Mer information hittar du på http://www.containerpoolen.se

Fler annonser från Containerpoolen i Sverige AB