Gå direkt till innehållet
Inlagd: 17 jan. 08:59
Hyr eller köp sågcontainer
Beskrivning
Containerpoolen i Sverige AB erbjuder containrar till förmånliga priser och anpassade efter just era behov. Vi tillhandahåller både uthyrning och försäljning med transportmöjligheter till hela landet. Sågcontainrar är 20 fots fraktcontainrar med dubbeldörrar på containerns båda kortsidor samt en öppningsbar långsida. Våra sågcontainrar för uthyrning är färdigutrustade med el och belysning. Finns även att köpa och vi utrustar då er container enligt önskemål. Tillverkad i cortenstål, finns oisolerade i flera olika färger, för omgående leverans! Väggar: 1.5 mm korrigerad. Tak: 2 mm svagt korrugerad. Golv 30 mm impregnerad vagnplywood. Vi extrautrustar containern efter era behov och önskemål med bland annat: - Låsbom - Godkända klass 4 och klass 5 lås - Elcentral - Belysning - Hyllor - Isolering Levereras ifrån: Stockholm/Nykvarn Malmö/Oxie Helsingborg/Nyvång Jönköping/Hedenstorp Container, Containers, Containrar, 20 fots, 20', Förråd, Fraktcontainer, Isolerad, ISO Lokal kontaktinformation för försäljning och uthyrning i Stockholm och Mälardalen med omnejd: Kontakt & Besöksinfo Stockholm: Norra Gärdet 10, 15533 Nykvarn Mobil: 0703291433 Direkt: 086110025 Välkomna till depån i Nykvarn om ni vill titta på det utbud som finns inne. Öppet vardagar 07-16.
Säljes av
Containerpoolen i Sverige AB
Containerpoolen i Sverige ABBesök vår butikssidawww.containerpoolen.se
Trygg affär
Betala aldrig i förskott och skicka aldrig varan innan du fått betalt
Containerpoolen i Sverige AB
Lokal kontakt information: Helsingborg, Tel: 042-377470 Månstorpsvägen 100A, 26550 Nyvång Försäljning: Kent@containerpoolen.se, Philip@containerpoolen.se Uthyrning: Christer@containerpoolen.se Oxie (Malmö), Tel: 040-238850. Företagsvägen 6 23837 Oxie Försäljning / Uthyrning: Magnus@containerpoolen.se Jönköping, Tel: 036-162400 Mogölsvägen 7 55593 Jönköping Försäljning / Uthyrning: Johan@containerpoolen.se Nykvarn (Södertälje), Tel: 08-6110025 Norra gärdet 10 15533 Nykvarn Försäljning / Uthyrning: Cilla@containerpoolen.se
Mer information hittar du på http://www.containerpoolen.se