Gå direkt till innehållet
Inlagd: 8 jan. 08:18
Containerlås TSR-2FIXX (Pucken) klass 5
Beskrivning
TSR-2FIXX (Pucken) skyddar innehållet i Er lagercontainer eller transportbehållare mot inbrott och stöld. Alla detaljer inklusive muttrar och gängbultar är i rostfritt stål 19mm Abloy cylinder inkl. 3 nycklar och nyckelkort. Förhandla med Ert försäkringsbolag för att få ned självrisk eller premie. Produkten finns med i deras godkända containerlås. Certifierat i klass 5 SSF1051-1 Sökord: containerlås, hänglås, klass 5, låsbom, conlock, containerpoolen, pucken, tsr-2fixx, fraktcontainer, sjöcontainer, förrådscontainer, container-låsning Kontakta gärna någon av våra depåer eller kolla in vår webbshop.
Säljes av
Containerpoolen i Sverige AB
Containerpoolen i Sverige ABBesök vår butikssidawww.containerpoolen.se
Trygg affär
Betala aldrig i förskott och skicka aldrig varan innan du fått betalt
Containerpoolen i Sverige AB
Lokal kontakt information: Helsingborg, Tel: 042-377470 Månstorpsvägen 100A, 26550 Nyvång Försäljning: Kent@containerpoolen.se, Philip@containerpoolen.se Uthyrning: Christer@containerpoolen.se Oxie (Malmö), Tel: 040-238850. Företagsvägen 6 23837 Oxie Försäljning / Uthyrning: Magnus@containerpoolen.se Jönköping, Tel: 036-162400 Mogölsvägen 7 55593 Jönköping Försäljning / Uthyrning: Johan@containerpoolen.se Nykvarn (Södertälje), Tel: 08-6110025 Norra gärdet 10 15533 Nykvarn Försäljning / Uthyrning: Cilla@containerpoolen.se
Mer information hittar du på http://www.containerpoolen.se