Gå direkt till innehållet
Inlagd: 7 feb. 09:15
40' Fraktcontainer begagnade
Beskrivning
Just nu har vi ett stort lager av begagnade 40 fots containers för omgående leverans. Finns till både försäljning och uthyrning på våra depåer Pris från 19500:- + moms för begagnade. Finns i High Cube 2,89 m (HC) Frakt kan ombesörjas till humana priser till hela Sverige. Bilderna visar några av dem containers som finns inne just nu, står på vår depå i Jönköping. Vi kan även utrusta din container med tillbehör efter önskemål. Tex däckställs hyllor, klass 4 och 5 lås mm.
Säljes av
Containerpoolen i Sverige AB
Containerpoolen i Sverige ABBesök vår butikssidawww.containerpoolen.se
Trygg affär
Betala aldrig i förskott och skicka aldrig varan innan du fått betalt
Containerpoolen i Sverige AB
Lokal kontakt information: Helsingborg, Tel: 042-377470 Månstorpsvägen 100A, 26550 Nyvång Försäljning: Kent@containerpoolen.se, Philip@containerpoolen.se Uthyrning: Christer@containerpoolen.se Oxie (Malmö), Tel: 040-238850. Företagsvägen 6 23837 Oxie Försäljning / Uthyrning: Magnus@containerpoolen.se Jönköping, Tel: 036-162400 Mogölsvägen 7 55593 Jönköping Försäljning / Uthyrning: Johan@containerpoolen.se Nykvarn (Södertälje), Tel: 08-6110025 Norra gärdet 10 15533 Nykvarn Försäljning / Uthyrning: Cilla@containerpoolen.se
Mer information hittar du på http://www.containerpoolen.se