Gå direkt till innehållet
Inlagd: 3 jan. 18:04
20' Sjöcontainer svarta
Beskrivning
Nya sjöcontainers svarta som gått en resa. Mått: 6058x2438x2591mm. LxBxH. Utrustade med Lockbox. Pris: 23900:-/st + moms. Priset gäller på container i Nyvångs depån.
Säljes av
Containerpoolen i Sverige AB
Containerpoolen i Sverige ABBesök vår butikssidawww.containerpoolen.se
Trygg affär
Betala aldrig i förskott och skicka aldrig varan innan du fått betalt
Containerpoolen i Sverige AB
Lokal kontakt information: Helsingborg, Tel: 042-377470 Månstorpsvägen 100A, 26550 Nyvång Försäljning: Kent@containerpoolen.se, Philip@containerpoolen.se Uthyrning: Christer@containerpoolen.se Oxie (Malmö), Tel: 040-238850. Företagsvägen 6 23837 Oxie Försäljning / Uthyrning: Magnus@containerpoolen.se Jönköping, Tel: 036-162400 Mogölsvägen 7 55593 Jönköping Försäljning / Uthyrning: Johan@containerpoolen.se Nykvarn (Södertälje), Tel: 08-6110025 Norra gärdet 10 15533 Nykvarn Försäljning / Uthyrning: Cilla@containerpoolen.se
Mer information hittar du på http://www.containerpoolen.se